KIA SPORTAGE:
ЯК ВИГІДНО КУПИТИ БЕСТСЕЛЛЕР
Унікальна можливість вигідно купити KIA SPORTAGE:
умови та ціни
KIA Sportage – без перебільшення унікальний кросовер. Вже не перший рік він впевнено тримається у лідерах продажів, і навіть підступна пандемія не змогла зламати ситуацію: за підсумками 10 місяців 2021 року Sportage став найпопулярнішим новим автомобілем в Україні. Якби існував приз за народну прихильність, його володарем, безперечно, став би Kia Sportage.

Доступний кросовер, що пропонує оптимальне для міста обладнання: передній привід, економічний 1,6-літровий двигун потужністю 132 к.с. та шестиступеневий автомат як альтернативу механіці. Докладніше про особливості моделі можна дізнатися тут
Важливо, що за кілька років KIA Sportage довів свою надійність та невибагливість за експлуатації на українських дорогах – поки що, на жаль, не найкращих у світі. А якщо ви не впевнені у дорогах, то можете бути впевнені у гарантії: вона, нагадуємо, діє протягом 7 років або 150 000 км.

І, нарешті, чи не найважливіша перевага KIA Sportage – доступна ціна. Стати власником цього чудового автомобіля можна вже за 517 270 грн.

Проте українці найчастіше обирають комплектацію Comfort за 609 960 грн. За ці гроші ви отримаєте кросовер, оснащений 132-сильним бензиновим двигуном 1.6 GDI та 6-ступеневою автоматичною КПП. Перелік обладнання включає 17-дюймові легкосплавні колісні диски, 6 подушок безпеки, датчик дощу, підігрів керма та передніх сидінь, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, а також 7-дюймову сенсорну мультимедійну систему з можливістю підключення смартфона за допомогою протоколів Android Auto та Apple Car Play та багато іншого.
Навіть якщо ви не маєте потрібної суми, це не привід відкладати купівлю мрії
Є розумний вихід – автокредитування. Можна сміливо стверджувати, що у 2021 році послуга автокредитування повертає собі колишню популярність і довіру покупця. Це зумовлено насамперед удосконаленням кредитних програм та їх здешевленням: банки змагаються за прихильність та лояльність клієнта! Переважна більшість кредитних програм на даний момент – це пропозиції з прозорим та зрозумілим для клієнта ціноутворенням.
Загалом можна сказати, що фінансовий сектор цього року став ближчим до людей, більш орієнтованим на їхні потреби. А якщо конкретніше, то серед тенденцій відзначимо низькі аванси (від 10%) та відміну разових банківських комісій за відкриття/обслуговування рахунків, які раніше обов'язково супроводжували видачу кредиту. Банки не наполягають на особистому страхуванні позичальника та зобов'язанні нотаріального оформлення договорів при угоді – усе це значно знижує витрати клієнта.

Недивно, що за статистикою кредитуванням скористалися 36% покупців KIA Sportage. Зазначимо, що 64% клієнтів оформили кредит із авансом від 40%. Примітно, що 62% клієнтів обирають кредит на короткий термін, переважно до 36 місяців.

А зараз придбати KIA Sportage у кредит стало ще вигідніше: до кінця листопада 2021 року ексклюзивно для автомобілів марки KIA діє спеціальна кредитна пропозиція від АБ Укргазбанк** – KIA Express Credit, яка повністю відповідає поточним тенденціям. У цій програмі відсутні приховані банківські комісії, вимога особистого страхування та зобов'язання нотаріального оформлення.
Крім того, програма дозволяє оформити кредит під низьку ставку на тривалі терміни до 84 місяців для клієнтів, які з мінімальними власними накопиченнями готові стати власниками нового автомобіля.

А також під ставку у 0,01% річних для клієнтів зі значним початковим авансом, націлених на швидке погашення кредиту у строки до 24-36 міс.

Як приклад – орієнтовні розрахунки витрат на купівлю у кредит KIA Sportage у комплектації Comfort + 1.6 GDI 6AT, вартістю 609 960 грн. з ПДВ (від 15.11.2021 р.) за умови програми KIA Express Credit.

За умови 50% авансу
терміном 36 міс.
1. Початкові витрати на оформлення кредиту:
305  730 грн.
– початковий внесок
304  980 грн.
– вартість операції – внесення до ДРОРМ
750 грн.
2. Разові комісії, особисте страхування, нотаріальне оформлення:
відсутні
3. Щомісячний платіж:
8 473 грн.
За умови 20% терміном 84 міс.
1. Початкові витрати на оформлення кредиту:
122 742 грн.
– початковий внесок
121 992 грн.
– вартість операції – внесення до ДРОРМ
750 грн.
2. Разовые комиссии, личное страхование, нотариальное оформление:
відсутні
3. Разові комісії, особисте страхування, нотаріальне оформлення:
7 127 грн.
До недавнього часу серед потенційних клієнтів була думка про «нав'язування страхування» при придбанні автомобіля у кредит, і це була одна з причин, через яку клієнт обирав купівлю автомобіля власним коштом. Проте, ситуація докорінно змінилася, коли такі клієнти почали стикатися з витратами на ремонт автомобіля після ДТП (або інших ситуацій, у яких автомобіль було пошкоджено). Дістати з власної кишені суму близько 42-45 тис. грн. (середній збиток у даному сегменті автомобілів, застрахованих у СК «Експрес Страхування») – стало вагомим аргументом на користь страхування КАСКО. Тому кількість застрахованих у нашій СК по КАСКО серед шанувальників марки KIA за останній рік зросла у 2 рази. І це не тільки страхування автомобілів, придбаних у кредит
Проаналізувавши умови страхування по банкам, які пропонують кредит на KIA, виділили середній тариф за КАСКО – він коливається у діапазоні 4,5% -6,5% і залежить від франшиз, додаткових опцій, обраних клієнтом.

Витрати на подання на облік є обов'язковими за будь-яких способів оплати, а в нашому прикладі становитимуть 4% від вартості автомобіля без ПДВ = 20 332 грн.

Видається привабливим? Ознайомитись з усіма кредитними програмами для бренду автомобілів KIA можна тут:

* Ціни включаючи ПДВ станом на 15.11.2021 р. Розрахунки у гривні за курсом, вказаним на сайті kia.com/ru на день виписування рахунку-фактури. Продавець залишає за собою право змінювати комплектацію та ціни на автомобілі. Гарантія на автомобілі: 7 років або 150 000 км пробігу/докладні умови гарантії та обмеження вказані у сервісній документації. Зовнішній вигляд та оснащення автомобілів у салонах можуть відрізнятися від наведених на сайті. Інформацію про наявність кольорів, комплектацій та цін автомобілів KІА уточнюйте у найближчого офіційного дилера.
** АБ "УКРГАЗБАНК": Ліцензія НБУ №123 від 06.10.2011 року, номер у державному реєстрі банків – 183.
Умови отримання кредиту:
  • максимальний термін кредитування – 84 місяці
  • максимальна сума кредитування – 2500000 грн
  • мінімальний власний внесок – від 20% вартості автомобіля
  • реальна річна процентна ставка – 26,35% річних у грн
Реальна річна процентна ставка розрахована за умови вартості автомобіля 700 000 грн, термін кредитування 24 місяці, власний внесок 30%, схема погашення ануїтет, номінальна ставка 0,01% річних у грн, платежі за супутні послуги банку та третіх осіб, пов'язаних з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту. Реальна річна процентна ставка залежить від вибраних клієнтом умов кредитування.