Серйозний кросовер за смішні гроші: чим здивує CHERY TIGGO 8
Автомобілі з Китаю останніми роками зробили грандіозний ривок уперед
Один із найяскравіших прикладів – автомобілі Chery. Над їх зовнішністю та інтер'єром працює міжнародна команда дизайнерів під назвою Команда Мрії, або Dream Team, представники якої раніше розробляли дизайн для Mercedes-Benz, BMW та Porsche, а комплектуючі постачаються найвідомішими виробниками.
Флагманський кросовер Chery Tiggo 8 очікувано втілив у собі найкраще. Стильний кузов притягує погляд: стрімкі лінії, вольові риси. Характер автомобіля відмінно підкреслюють горизонтальні хромовані смуги на його решітці, що гармонійно перетікають у фари і у денні ходові вогні. Використовується LED-оптика – гарантія хорошого огляду за будь-яких ситуацій та за будь-яку погоду. І ще це гарно: гляньте на світлодіодну смужку кришки багажника.

Ефект від зовнішності Chery Tiggo 8 посилюється, варто зазирнути у салон. Тут на водія чекає сучасний цифровий інтерфейс, що складається одразу з трьох дисплеїв.
Прямо перед очима – симпатична 7-дюймова LCD-панель приладів, що тішить око приємним оформленням і швидким сприйняттям інформації, що виводиться на неї.

З центрального 10,25-дюймового сенсорного екрану керуєш медіасистемою автомобіля, що пропонує Bluetooth-інтерфейс для підключення смартфона та функцію Mirror Link, а салонну температуру налаштовуєш за допомогою 8-дюймової – і теж сенсорної! – панелі керування кліматичною системою.
Важливо відзначити, що Chery Tiggo 8 доступний у 7-місній конфігурації. Навіть якщо сім пасажирів займуть місця у салоні, багажник кросовера буде вдвічі більшим, ніж, скажімо, у Suzuki Jimny: 193 літри. А максимум – 1930 л, якщо скласти спинки другого та третього ряду, що дозволить перевезти габаритний вантаж.

Але щоб ви не перевозили, можете бути впевненим у гідних їздових якостях Chery Tiggo 8. Кросовер у комплектації Luxury оснащується бензиновим турбованим двигуном об'ємом 1,5 л із значними показниками: 147 к.с. та 210 Нм. У моторі використана система наддуву від однієї з найбільших аерокосмічних корпорацій – Honeywell. І це далеко не єдиний іменитий постачальник. Так, 6-ступеневий робот із подвійним зчепленням – від Getrag. Він плавно, але швидко перемикає передачі, причому як на трасі, так і у щільному міському трафіку.
А ще Chery Tiggo 8 запропонує кліренс у 200 мм та комфортну підвіску, що не поступається навіть перед поганими дорогами. Важливо, що на автомобіль пропонується велика гарантія: 5 років або 150 000 км пробігу.

Автори Chery Tiggo 8 подбали про безпеку його пасажирів. Кузов виконаний із 5 сортів надміцної сталі від німецького концерну Benteler AG. Кросовер оснащений просунутими системами активної безпеки ABS+EBD, ESP, системою допомоги під час руху вгору схилом і під час руху з гори. Передбачені фронтальні подушки безпеки водія та пасажира (2шт.), бічні подушки безпеки та шторки безпеки (4 шт.). Недивно, що Chery Tiggo 8 отримав найвищу оцінку безпеки – п'ять зірок за методикою C-NCAP.
Найсерйознішим аргументом на користь Chery Tiggo 8 є найкраще у класі співвідношення ціна/наповнення опціями. Ви навряд чи зустрінете настільки добре укомплектований автомобіль за такі гроші! Двозонний клімат-контроль, камера заднього виду з динамічним відображенням траєкторії руху, електронне стоянкове гальмо, передній і задній парк-троніки, круїз-контроль, датчики тиску в шинах, зовнішні дзеркала з електрорегулюванням та підігрівом, електропривід багажного відділення, датчики світла та дощу функція автодоведення вікон під час блокування центрального замку і т.і.
Все це і раніше можна було отримати за дуже привабливою ціною 581 680 грн, а сьогодні стати власником Chery Tiggo 8 2020 року випуску у комплектації Luxury можна всього за 542 020 грн. Тобто знижка становить майже 40 тис. грн! Компанія «Сі Ей Автомотив» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery робить українським водіям ексклюзивну цінову пропозицію – покваптеся прийняти її, адже кількість акційних автомобілів обмежена.